Бетаплейс у Революційні часи

Події, що почалися 21 Листопада і тривають до сьогодні застали нас зненацька.

І попри те що велика частина резидентів Бетаплейсу тим чи іншим чином долучалась до Євромайдану, спекулювати чи піарити на цьому коворкінг обвішуючи фасад євро-прапорами не хотілось.

Працюємо та й працюємо.

Хоча, насправді тут багато що відбувалося. Декілька разів бетаплейс ставав центром мобілізації на Київ, наші три міські телефонні лінії, разом з десятком мобільних розривалися, а учасники залучені в процес метушились, складали списки, закуповували квитки, готували групи, рулили логістику.
Пекельна робота, скажу вам.
Резиденти ж підтримують та організовують різні ініціативи, починаючи зі зборів грошей та закінчуючи відправкою теплих речей та харчів на Київ.

Окрім того, ми вивели частину грошей та обладнання, які могли б піти в розвиток коворкінгу і віддали їх на революційні потреби. Хоча, слід зауважити, наші орендодавці у відповідь пішли нам на зустріч і дещо пом’яшкили умови оренди в кризові часи.

Довелося також скасувати майже усі заплановані події та презентації. Знаєте, важко проводити конференцію по 3D, коли довкола війна і гинуть люди. Ми так не можемо. Це наче робити вигляд що нічого не відбувається.

І найбільшою складністю для Бета є те, що його підтримують і розвивають в півсили, бо один з засновників проекту постійно знаходиться в Києві і займається ідеологією мирного спротиву в Громадському Секторі Майдану, замість того щоб розкручувати фейсбук, шукати контакти, залучати нових учасників та фінансування і вирішувати тисячі питань які постійно виникають в такому молодому і невеличкому бізнесі як коворкінг.

Тож певним чином цей час є кризовим і для нас. Але ці жертви необхідні, бо інакше ми не бачимо жодних перспектив росту чи розвитку в цій країні.

Та Бетаплейс продовжує працювати, і такий «прогин» у ресурсах лише показує, що коли ми повернемося в нормальний режим, то зможемо все: і країну змінити, і зробити прибутковий коворкінг.

А тим часом, поки на Грушевського горять покришки, ми придумали для вас акцію, як можна одночасно допомогти майдану і попрацювати в бетаплейс.

Для всіх нових резидентів коворкінгу починаючи з 1 лютого половина коштів, які ви платите за робоче місце будуть відправлені на потреби майдану, в першу чергу — ліки, харчі та дрова.

Що таке коворкінг і які у нас тарифи — на головній сторінці

Працюючи з нами — ти підтримуєш українську революцію!


Ми точно проконтролюємо на що підуть гроші, і обов’язково відзвітуємося по них.

Слава Україні!

Also read...