Класична музика

В усіх робочих просторах існує проблема шуму і тиші.
Щоб працювати самому, потрібна тиша, а співпраця створює деякий шум.

Недолік тиші ще в тому, що одиничний звук — коротка фраза чи раптовий дзівнок телефону – миттєво розриває її, привертає загальну увагу і руйнує концентрацію.

Тому в коворкінгах світу часто ставлять різні генератори шуму: починаючи з фонової музики і закінчуючи генераторами білого аудіошуму в прямому сенсі.
Задача цих речей — запобігати гробовій тиші і, в той же час, не заважати зосередженій праці.

На початках ми вирішили, що всюди, окрім кухні та переговорних кімнат буде застосовуватися правило бібліотеки. Але в реальності це не надто добре спрацювало.

Якщо ти ставиш якесь правило для інших, ти сам повинен дотримуватися його у першу чергу.

Розмовляти в живу виявилося зручніше, ніж переписуватися по скайпу, сидячи поряд. Все ж коворкінг — це особиста присутність. Та й постійні гості не сприяли стовідсотковій тиші.

В бібліотеках тихо тому, що там нікого нема. Там кожен зайнятий своєю справою і не перетинається з іншими. Ми ж будуємо спільноту, в якій будуть можливості перетинатися і займатися спільними справами.

Йде другий тиждень з того моменту як ми вирішили спробувати крутити неголосно в фоні класичну музику (музику епохи класицизму і супутніх періодів).

Поки не було жодного моменту, коли ми б про це пожалкували.

В класики є маса переваг: вона може не забирати багато уваги, тому що там немає ні слів, ні басових ритмів, за які чіпляється тіло.
Класична музика добре структурована і математично гармонійна. Вона, на відміну від музики з африканським корінням (джаз, рок, більшість ритмічної музики), спрямована на інтелектуальне, а не тілесне сприйняття, сприяє мисленню, фантазії і концентрації на потоку.
Ці фактори гарно пасують тому, чим ми займаємося і що хочемо створити.

Ми залишили дальню робочу кімнату в тиші, а загальний простір наповнили музикою.
Скільки часу протримається ця ідея? Побачимо.


На додачу — „Пори Року“ Антоніо Вівальді.

Приємного прослуховування!

Also read...